SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
GF Energos styrelse 2017
 
 Position:  Namn:  Kontakt:
 Ordförande Jenny Fors jenny.fors@gfenergo.se
 Sekreterare Nina Galligani Vardheim nina.vardheim@gfenergo.se

 Vice ordförande

tillika kassör

Karin Hjertonsson
karin.hjertonsson@gfenergo.se
 Ledamot Irma Ternstrand irma.ternstrand@gfenergo.se
 Ledamot
Jesper Fors
jesper.fors@gfenergo.se
 Ledamot Christer Holmgren christer.holmgren@gfenergo.se
 Adjungerad Richard Kasperson
 richard.kasperson@gfenergo.se
     
 
Barngruppsansvarig:
Irma
 
Truppansvarig:
Jenny
 
RG ansvarig:
Irma
 
Ansvariga för hemsidan/sportadmin:
Jesper och Karin
 
 
Vi sponsrar GF Energo: