2015 Rikscupen 3 Yngre Falun (mångkamp)
Trupp Tävlingsgrupp 1 15:e plats av 29 lag
2015 Rikscupen 1 Yngre Helsingborg (mångkamp)
Trupp Tävlingsgrupp 1 37:e plats av 54 lag
2015 Västklassen Kval Göteborg (grentävling)
Trupp Tävlingsgrupp 2
Tumbling: Silver
Hopp: Guld & Brons
2015 Riksmästerskapen 3 Yngre Göteborg (mångkamp)
Trupp Tävlingsgrupp 1 12:e plats av 30 lag
2015 Rikstruppen 3 Yngre Örebro (mångkamp)
Trupp Tävlingsgrupp 2 17:e plats av 38 lag
2015 Rikstruppen 2 Halmstad (mångkamp)
Trupp Tävlingsgrupp 2 38:e plats av 49 lag
2014 Riksmästerskapen 1 Helsingborg (mångkamp)
Trupp Tävlingsgrupp 1 34:e plats av 70 lag
2014 Rikstruppen 2 Halmstad (mångkamp)
Trupp Tävlingsgrupp 2 27:e plats av 44 lag
2014 Vårcupen Vänersborg (grentävling)
Trupp Tävlingsgrupp 1
Medium
Tumbling: 7:e plats av 14 lag
Hopp: 12:e plats av 14 lag
Hot
Tumbling: Brons av 11 lag
Hopp: 10:e plats av 11 lag
Trupp Tävlingsgrupp 2
Mild
Tumbling: Guld av 16 lag
Hopp: 4:e plats av 16 lag
Trupp Redskap 1
Mild (yngre)
Tumbling: Brons av 16 lag
Hopp: 8:e plats av 16 lag
Mild (äldre)
Tumbling: Silver av 8 lag
Hopp: Guld av 8 lag
2014 Västklassen Final Göteborg (grentävling)
Trupp Tävlingsgrupp 1
Medium
Fristående: 4:e & 8.e plats av 15 lag
Tumbling: 6:e plats av 14 lag
Trupp Tävlingsgrupp 2
Lätt
Fristående: 10:e & 11:e plats av 11 lag
Tumbling: Brons & 5:e plats av 16 lag
Hopp: 10:e plats av 16 lag
Trupp Redskap 1
Lätt
Hopp: 9:e plats av 16 lag
2014 BGS-Cupen Borås (grentävling)
Grundgymnastik
Tumbling: 5:a i finalen
2014 Millitotten Halmstad (mångkamp)
Silver
2013 Riksmästerskapen 1 Göteborg (mångkamp)
Trupp Tävlingsgrupp 1
22:a plats av 61 lag
Resultat från gamla grupper
2011 SM Halmstad (mångkamp)
Mixtruppen
Guld
2011 Riksmästerskapen 1 Göteborg (mångkamp)
RM-Truppen
59:e plats av 80 lag
2010 Svenska Cupen Västerås (mångkamp)
Mixtruppen
Silver av 2 lag
2010 SM Halmstad (mångkamp)
Mixtruppen
Guld av 3 lag (kval till EM)
2010 EM Malmö (mångkamp)
Mixtruppen
4:e plats av 10 lag
2010 Rikstruppen 2 (mångkamp)
RM-Truppen
21:a plats av 23 lag
2010 Tranan Cup Tranemo (grentävling)
Trupp 3
Lätt Yngre
Tumbling: 4:e plats av 25 lag
Hopp: 12:e plats av 25 lag
Lätt Äldre
Tumbling: Guld av 11 lag
Hoppe 9:e plats av 11 lag
RM-Truppen
Svår Grupp
Tumbling: 10:e plats av 14 lag
Hopp: 14:e plats av 14 lag
2009 SM Uppsala (mångkamp)
Mixtruppen
Guld (kval till NM)
2009 NM Finland (mångkamp)
Mixtruppen
4:e plats av 7 lag
2008 Svenska Cupen Halmstad (mångkamp)
Mixtruppen
Silver av 3 lag
2008 SM Stockholm (mångkamp)
Mixtruppen Silver (kvar till EM)
2008 EM Belgien (mångkamp)
Mixtruppen
5:e plats av 22 lag
2007 Svenska Cupen Höllviken (mångkamp)
Mixtruppen
Silver (oval till NM)
2007 Svenska Cupen (mångkamp)
Damer
7:e plats
2007 NM Stockholm (mångkamp)
Mixtruppen
Brons av 8 lag
2007 SM Uppsala (mångkamp)
Damer
10:e plats
2007 SM Uppsala (mångkamp)
Mixtruppen
Guld
2007 SM Uppsala (grenfinaler)
Mixtruppen
2 Guld
2006 JSM Stockholm (mångkamp)
Flickor
27:e plats at 27 lag
2006 SM Uppsala (mångkamp)
Damer
6:e plats av 27 lag
2006 Svenska Cupen (mångkamp)
Damer
6.e plats av 10 lag